Закарпатский офф роад клуб. Ужгород. Главная страница BestRestoran - лучшие блюда, коктейли. Рецепты. Каталог ресторанов, кафе, баров, турбаз.
Новости, Статьи / Win to Runa 2009
Win to Runa 2009


Другий день Нового Року. Шоста година ранку. Все спить….. Але є люди, котрі бажають пригод, випробувати власні можливості та можливості техніки, вирушуючи в пошуках нових вражень.

Win to Runa 2009


Win to Runa 2009


Не порушуючи традицій, Новий Рік було розпочато трофі-експедицією «Win to Runa 2009».
Зима цього року на відміну від минулої видалася морозною. Що стосується снігу, то він розпочався на під’їзді до с. Липовець.
Закарпатський офф-роуд клуб «Mud Way» взяв курс на Руну о 6-й ранку. До нього приєдналося ще декілька екіпажів з Ужгороду, а також один екіпаж на «Уаз» зі Львівської обл..

Win to Runa 2009


Win to Runa 2009


Цього разу, ми успішно без проблем доїхали до самого підніжжя полонини.
Передостанній підйом до руїн першої бази з легкістю піддався всього декільком автомобілям.
Руїни першої бази зустріли нас густим туманом, холодним вітром. Але напевно природа відчула поважне ставлення до неї, і туман розвіявся за декілька хвилин. За цей час кожен екіпаж встиг виставитися в ланцюжок для колективної фото сесії.
За тиждень до старту проведена розвідка Руни встановила, що здолати її цього разу виявиться теж неможливо…
Отож, пофотографувавшись, вирішуємо їхати до тих пір, поки це буде можливим. Траверсна частина дороги на полонині виявилася практично заметеною.
Сніг в деяких місцях сягав до 2-х метрів.
Рух був можливим виключно на краю дороги, де його глибина позволяла рух автомобілями. Але з іншої сторони, такий рух виявився дуже небезпечним, оскільки автомобілі постійно зносило з дороги…

Win to Runa 2009


Win to Runa 2009


Тут слід відмітити спрацьовану і грамотну роботу всіх учасників підкорення Руни, які спільними зусиллями здійснювали підстраховку кожного автомобіля на небезпечних ділянках дороги.

Win to Runa 2009


Не дивлячись на більшу підступність в порівнянні з минулим роком, вона й цього разу сказала «Ні!». Наступною перешкодою виявився півтора метровий намет снігу, довжиною метрів 50. За цей час нас наздоганяє ще один Львівський екіпаж на «Mitsubishi L200». Отож, дороги нажаль далі немає.

Win to Runa 2009


Win to Runa 2009


Win to Runa 2009


Але з метою подальшого зацікавлення та популяризації трофі-експедиції «Win to Runa 2009», Закарпатський офф-роуд клуб «Mud Way» запропонував здійснити завершення підкорення Руни в с. Лумшори. Але здійснити спуск зовсім іншим шляхом.
Особливістю даного маршруту є те, що він проходить дуже крутими схилами, більша половина яких має глибокі колії з промоїнами.
Отож, порадившись вирішуємо поділитися на дві групи: перша група включає в себе досвідчених водіїв а також підготовлені авто. Опустившись до межі лісу, перша група дає добро на спуск іншій.

Win to Runa 2009


Win to Runa 2009


Але є ще одна особливість, про яку слід відмітити: приблизно на середині спуску був міст… Літом, під час великої кількості опадів, міст було зруйновано.
Не дивлячись на це, ми все ж таки перед стартом вирішили спробувати. І нам пощастило. Ми всі, хто взяв курс на Руну, вдало спустилися до туристичної бази в с. Лумшори, Крім того, сміло можу заявити те, що всі учасники стали першовідкривачами проїхавши з полонини до туристичної бази в с. Лумшори.
Всім учасникам виражається особлива подяка за участь, допомогу та гарний настрій в трофі-експедицією «Win to Runa 2009».

Win to Runa 2009

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:

{related-news}